Savitarnos plovyklos instrukcijos

Kas gali prižiūrėti automobilį geriau, nei aš pats?“ – ne vienas užduoda sau šį klausimą ir yra teisus.

Tačiau pačiam plauti automobilį bet kur ir bet kokiomis priemonėmis yra viena, o visai kas kita atlikti tai specialiai pritaikytose vietose, naudojant aukšto slėgio vandens ir ploviklių mišinio srovę, išmuiluoti automobilį su specialiais plovikliais, kurie ypatingai gerai nuplauna visus nešvarumus ir neteršia gamtos, nes visose plovyklose yra įrengti naftos, specifinių medžiagų filtrai. Žinoma, o kur dar vaškavimas, automobilio skalavimas aukštu slėgiu, naudojant specialiai išvalytą (osmosinį) vandenį ir džiovinimas.

Visose „Plaunu pats“ savitarnos plovyklose sumontuoti Vokietijos kompanijos „Kaercher GmbH“ stacionarūs įrengimai SB-C  „Comfort line“, kurių dėka klientams siūlome profesionalias automobilių plovimo paslaugas. Nuo aukšto slėgio pistoleto atskirai sumontuotas plovimo putomis šepetys žymiai palengvina ir paspartina plovimą, o visos plovyklos įrengtos taip, kad automobilį būtų galima plauti ir žiemą – tai betoninių aikštelių šildymas, neleidžianti užšalti apytakinė sistema, plovimo žarnų šildymas ir kt.

DĖMESIO! VISOSE „Plaunu pats“ TINKLO PLOVYKLOSE VEIKIA OSMOSINIO VANDENS PARUOŠIMO SISTEMA, KURIO DĖKA  AUTOMOBILIO DAŽŲ IR PLOVIKLIŲ SĄVEIKA TAMPA EFEKTYVESNĖ, TODĖL VAŠKAVIMO“ IR CHEMINIO DŽIOVINIMO-BLIZGINIMO"PROGRAMOS TAMPA EFEKTYVESNĖS.

Taigi, naudojant visas aštuonias plovimo programas, automobilį galima nusiplauti pigiai, greitai ir kokybiškai.
Šiuo metu „Plaunu Pats“ tinklas jungia jau 13 savitarnos plovyklų.

Plovimo programos

  1. Ratų plovimas;
  2. Purvo atitirpinimas;
  3. Aktyvios putos;
  4. Plovimas aukštu slėgiu su šampūnu;
  5. Plovimas putomis ir šepečiu;
  6. Skalavimas aukštu slėgiu;
  7. Vaškavimas;
  8. Cheminis džiovinimas-blizginimas osmosiniu vandeniu ir plovikliais.

rekomenduojamos programos

DĖMESIO - VARIKLIŲ PLAUTI NEGALIMA !!!

Informacija apie plovimo programas

„Plaunu pats“ plovyklose galite plauti aštuoniomis skirtingomis programomis su skirtingomis plovimo priemonėmis kiekvienai programai.

Laikas pradedamas skaičiuoti įmetus pinigus, taip pat ir esant STOP padėčiai.

1. Ratų plovimas žemu slėgiu - naudojant šią programą purvas nuo ratlankių ištirps ir lengviau nusivalys tęsiant plovimą. Rekomenduojama laikyti apie 30cm atstumu nuo automobilio ratų ir šiek tiek palaukti. Naudokite tai kaip pirmą plovimo programą.

2. Purvo atitirpinimas - tai programa, skirta automobilio specialiu ploviklio ir vandens mišiniu, tirpdančiu purvą. Ši programa naudojama prieš aktyvias putas, norint nuo automobilio nuplauti didesnius nešvarumus. Aukšto slėgio pistoletą rekomenduojama laikyti apie 30 cm. atstumu nuo automobilio paviršiaus.

3. Aktyvios putos - pastūmus aukšto slėgio pistoletą nuo savęs (pirmyn) automobilį padenkite specialiomis aktyviomis putomis, kurios pašalins visą purvą nuo automobilio lyg nematomu šepečiu ir apsaugos paviršių jo neprilietus. Ši programa naudojama vietoj „plovimas putomis ir šepečiu". Rekomenduojame nupurškus automobilį minutę palaukti, kad putos efektyviausiai nuvalytu purvą.

4. Plovimas aukštu slėgiu su šampūnu – tai programa, skirta automobilio apiplovimui aukšto slėgio (iki I00 bar) srove specialiu ploviklio ir vandens mišiniu, tirpdančiu purvą. Ši programa naudojama prieš pagrindinį plovimą, norint nuo automobilio nuplauti didesnius nešvarumus. Aukšto slėgio pistoletą rekomenduojama laikyti apie 30 cm. atstumu nuo automobilio paviršiaus.

5. Plovimas putomis ir šepečiu - tai automobilio muilavimo priemonė, todėl prieš tai apiplovimas aukštu slėgiu būtinas. Be to, dėl plovimo saugumo, įsitikinkite, kad plovimo šepetys yra švarus. Išskalaukite šepetį prieš plovimą.

6. Skalavimas aukštu slėgiu - programa skirta automobilį nuskalauti greitai ir švariai. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 50cm. atstumu.

7. Vaškavimas - šilto vandens ir vaško mišinys puikiai konservuoja ir suteikia automobilio dažams blizgesį. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 80cm. atstumu.

8. Cheminis džiovinimas - blizginimas - ši programa leidžia greičiau nutekėti vandeniui, nudžiūti paviršiui ir suteikia automobiliui nepakartojamą išvaizdą. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 80 cm. atstumu.

Plaunant automobilį, rekomenduojama skirti po vieną eurą kiekvienai plovimo programai, tačiau, perjungti programą į sekančią, galima ir nesulaukus, kol euro vertė baigsis. Tokiu atveju plovimo laikas bus perkeltas automatiškai.

Visos „Plaunu pats“ plovyklos įrengtos taip, kad būtų galima plauti automobilį ir žiemą.