Rankinės plovyklos

UAB „Plaunu pats“ gali pasiūlyti daugybę stacionarios plovimo bei valymo įrangos. Be stacionarių savitarnos dulkių siurblių, langų ploviklio automatų, servetėlių automatų, savitarnos plovyklų įrengimų, automatinių plovyklų įrangos, UAB „Plaunu pats“ siūlo ir  visiškai individualius sprendimus. Ką pasirinkti, ką naudoti – vieną, du ar daugiau siurblių? Plauti be „karuselės“ ar su ja, sumontuota ant sienos, ant lubų ar su automatine rite?.. Mes suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl kartais standartinių sprendimų taikyti negalima. Mes pasirengę padėti Jums rasti efektyvų ir nebrangų sprendimą.

Atskirai sumontuotais „Interpump group“ a/slėgio siurbliais galima plauti 100-250 bar ar dar didesniu slėgiu. Siurbliai sumontuoti ant atskiro rėmo (nėra atskirų dengiančių detalių, atsisakyta dizaino ir pan.), o tai leidžia taupyti išlaidas patvaresnei įrangai įsigyti. Šie sprendimai tinka ir kitai plovimo- valymo paskirčiai: žemės ūkyje, statybose ir kitur.

„DiBO Benelux“ kompanijos įrengimai tinka ir automobilių plovykloms, ir kitai plovimo-valymo paskirčiai, nes dalis įrangos yra gaminami su autonominiais (benzininiais arba dyzeliniais varikliais). Kita dalis įrangos gali plauti ir 350 bar ir 400bar arba net iki 500bar slėgiu (!) .

„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!"

 • Pirminio valymo priemonė be nitrilotriacto rūgšties, RM 803 ASF
  Pirminio valymo priemonė be nitrilotriacto rūgšties, RM 803 ASF

  Efektyvi pirminio apipurškimo priemonė, skirta automobilių bei universalių transporto priemonių pirminiam plovimui. Efektyviai veikia įvairioje temperatūroje. Suminkština riebalų ir alyvos nuosėdas, suodžius bei vabzdžių likučius ir veiksmingai juos pašalina. Užtikrina akivaizdžiai kokybiškesnį rezultatą po tolimesnių plovimo etapų.. Veikia greitai ir efektyviai. Tinkama daugeliui paviršių. Suyrančios paviršiaus aktyvios medžiagos pagal EEC 648/2004. Padeda greitai ir lengvai atskirti tepalą/vandenį valymo įrenginiuose.

  Atsisiųsti
 • Automobilinis šampūnas, RM 811 ASF
  Automobilinis šampūnas, RM 811 ASF

  Veiksmingas, šepečiams skirtas šampūnas automobilių bei universalių transporto priemonių plovimui plovyklose. Puikiai pašalina alyvą, riebalus, suodžius bei vabzdžių likučius. Sumažina šepečių slydimo trintį ir taip apsaugo transporto priemonės paviršių. Naudojant šią priemonę, plovimo šepečiai išsitepa akivaizdžiai mažiau. Tinkamas plauti mašiną prieš vaškavimą, tad apsaugo nuo dryžių susidarymo ant vašku padengto paviršiaus. Atitinka Vokietijos automobilių pramonės asociacijos (VDA) standartus. Padeda greitai ir lengvai atskirti tepalą/vandenį valymo įrenginiuose. Paviršinio aktyvumo medžiagų biologinis skaidumas aitinka Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) reikalavimus. Be nitrilotriacto rūgšties (NTA).

  Atsisiųsti
 • Džiovinimą aktyvinanti priemonė, RM 829 ASF
  Džiovinimą aktyvinanti priemonė, RM 829 ASF

  Efektyvi džiūvimą paspartinanti priemonė, skirta naudoti transporto priemonių plovyklose. Galima naudoti ir kaip karštą vašką transporto priemonių paviršiaus apsaugai. Greitai skaido vandens plėvelę net ir dideliame paviršiaus plote. Užtikrina efektyvų paviršiaus džiūvimą. Priemonė išlieka veiksminga plaunant bet kokio kietumo vandeniu. Itin tinka naudoti su minkštu arba atvirkštinio osmoso būdu išvalytu vandeniu. Efektyviai apsaugo transporto priemonės paviršių iki 30 dienų. Atitinka Vokietijos automobilių pramonės asociacijos (VDA) standartus. Be nitrilotriacto rūgšties (NTA). Be mineralinės alyvos ir mineralinių angliavandenilių.

  Atsisiųsti